Malebný městys na okraji Moravy

Sbírka pro Ukrajinu

4.3.2022

Sbírka pro Ukrajinu!

Vážení občané, vzhledem k situaci na Ukrajině, se Obec Radiměř rozhodla také přispět a pomoci Ukrajině a ukrajinským uprchlíkům zřízením sběrného místa přímo na obecním úřadě, kam můžete nosit níže uvedenou materiální pomoc a obec po ukončení sběru této materiální pomoci zajistí odvoz vybrané materiálu do skladu určeného Pardubickým krajem, který poté zajistí další expedici na potřebná místa.

Materiál pro Ukrajinu a ukrajinské uprchlíky můžete předávat na obecním úřadě v pondělí 7. a 14. března a ve středu 9. a 16. března vždy od 08:00 do 17:00 hodin. V případě potřeby je možné se individuálně domluvit na telefonním čísle 736 629 417.

Na základě informací Pardubického kraje bude vybírán pouze tento potřebný materiál: volně prodejná léčiva, obvazový a fixační materiál, spací pytle karimatky, deky, hygienické potřeby a trvanlivé potraviny a konzervy.

Uvidíme, jek se bude celá situace na Ukrajině vyvíjet a v případě potřeby bychom zajistili případně další sběr potřebného materiálu, který nám bude převážně specifikovat Pardubický kraj.

Všem, kteří již přispěli nebo právě využijí této sbírky nebo již přispěli finančně, velice děkujeme a jsme rádi, že vnímáte tuto pomoc jako důležitou pro občany Ukrajiny v jejich nelehké situaci.

Roman Satrapa, starosta

Last modified: 4.3.2022

Comments are closed.