Malebný městys na okraji Moravy

Příměstský tábor – veselá věda Polička

13.5.2021

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

policka

Tábor je určen pro budoucí prvňáčky a školáky na 1. stupni ZŠ, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Věnujeme se jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky.

A co nás čeká letos?

• 4 dny plné bádání, pozorování a pokusů:
  • zkoumání vody ve všech podobách  – Co voda dovede? Umí lámat světlo? Pohánět motory?
  • vzduch kam se podíváš – Co, jak a proč se díky vzduchu pohybuje?
  • kdo by nerad dobroty – Je vaření nuda nebo alchymie?
  • příroda kolem nás – Kdo žije a co roste za humny? Co umí rostliny  a co se vědci naučili od zvířat?
  • plus 1 celodenní prázdninový výlet

Kde:    Chata Balaton u koupaliště v Poličce, Zákrejsova

Kdy:    2.-6.8.2021

Více informací na webových stránkách www.veselaveda.cz, kde najdete i on-line přihlášku v naší táborové registraci

Máte-li ve svém okolí děti, nebo rodiče dětí, které rády objevují a experimentují, budeme vděční za šíření informace. Leták k táboru přikládáme.

Další informace:

Tábor se koná od pondělí do pátku, od 8:00 do 16:00. Je zajištěn teplý oběd, svačina a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet.

Cena tábora 2000 Kč týden. Je možné hlásit se na jednotlivé dny.

Last modified: 13.5.2021

Comments are closed.