Malebný městys na okraji Moravy

Informační seminář – dotace v oblasti renovace rodinných či bytových domů

3.5.2024

Nezisková organizace Místní akční skupina Svitava z. s. již přes rok poskytuje zdarma poradenství a koordinační činnost v rámci dotace Nová zelená úsporám Light pro nízkopříjmové domácnosti. Nově byla rozšířena činnost MAS, poradí vám a případně také pomůže podat žádost o dotaci i ve všech dalších dotačních titulech pro vlastníky rodinných či bytových domů. Nyní tedy může zdarma poradit KOMUKOLIV z vás a provést vás na cestě k energetickým úsporám při využití finanční podpory.
Dne 14. 5. 2024 v Radiměři pořádáme informační seminář na téma dotací v oblasti renovace rodinných či bytových domů a využití OZE. Seminář je určen pro KOHOKOLIV, kdo vlastní nemovitost, a rád by ji například zateplil či osadil novými okny, dveřmi, vyměnil zdroj vytápění za kotel na biomasu nebo za tepelné čerpadlo. Podíváme se i na možnosti pořízení fotovoltaické elektrárny či solárního ohřevu vody, případně i na zelenou střechu či dešťovou vodu. Mluvit se bude také o ideálním postupu při menší či větší renovaci domu pro získání dotace. Představeny budou také novinky v NZÚ Light i ve standartních výzvách.
Máte zájem o informace, ale semináře se nemůžete zúčastnit? Objednejte se na bezplatnou konzultaci: [email protected], 725 163 416.

Last modified: 3.5.2024

Comments are closed.