Distribuce roušek

23.03.2020 16:33

Oznamujeme občanům, že během soboty a neděle byla již zahájena distribuce hotových roušek, které jsou před samotnou distribucí vyprány a vydezinfikovány. Roušek bylo rozvezeno asi 300 kusů a průběžně postupujeme po obci. Roušky budou i nadále distribuovány i v tomto týdnu a najdete je ve vašich poštovních schránkách. Dále žádáme maminky malých dětí, pokud budou potřebovat roušky i pro ně, aby kontaktovaly obecní úřad na telefonu č. 461 594 133 nebo na mobilu  736 629 417 nebo  emailem a domluvily se na počtu a způsobu dodání. Roušky jsou ušity ve 3 velikostech v počtu 100 ks. V případě, že by byl nedostatek, zajistíme případné došití dle požadavku.

Ještě jednou bychom chtěli velice poděkovat všem, kteří se zapojili do akce šití roušek pro naši obec  a také všem, kteří ušili roušky nejen pro sebe, ale i pro své sousedy a známé. Velice si toho vážíme a těší nás, že máme takovou spoustu šikovných a ochotných spoluobčanů.

Děkujeme všem občanům za to, že dodržují veškerá bezpečnostní opatření a doufáme, že vše společnými silami zvládneme a brzy se vrátíme k našemu běžnému životu v naší obci.